Bahco B194.020.100 Bahcofit Screwdriver Torx Tip TX20 x 100mm
Best price incl. delivery
Free delivery included
BP Tools UKFree delivery
6 stores
BrandBahco
EAN7314150278343
Compare prices
About this product
BAHCOFIT Screwdriver TORX Tip TX10 x 75mm - Bahco B194.020.100, The Bahco BAHCOFIT TORX Tip screwdrivers are suitable for TORX head screws. They have 2-component handles with vertical grooves for comfortable grip and maximum force transmission. The screwdrivers' blades are made from high performance alloy steel which is chrome plated and entirely hardened. The black finish tip provides higher accuracy. Each screwdriver has its part number and tip size laser printed for easier identification.Specifications: Tip: TX20.Blade length: 100mm.Total length: 195mm. Bahco B194.020.100 BAHCOFIT Screwdriver TORX Tip TX20 x 100mm
Price History (Last 30 Days)
Lowest Price Ever
BP Tools UK · 13 May 2026
Highest Price
Tooled Up · 28 Apr 2026
Recent Price Changes
Rapidonline.com·5 May
Debenhams.com·3 May
Similar Products
Frequently Asked Questions
What is the cheapest price for Bahco B194.020.100 Bahcofit Screwdriver Torx Tip TX20 x 100mm?
How many stores sell Bahco B194.020.100 Bahcofit Screwdriver Torx Tip TX20 x 100mm?
We compare prices from 6 different UK stores to help you find the best deal for Bahco B194.020.100 Bahcofit Screwdriver Torx Tip TX20 x 100mm.
Does Bahco B194.020.100 Bahcofit Screwdriver Torx Tip TX20 x 100mm come with free delivery?
Yes! 2 of our partner stores offer free delivery on Bahco B194.020.100 Bahcofit Screwdriver Torx Tip TX20 x 100mm.
What is the price range for Bahco B194.020.100 Bahcofit Screwdriver Torx Tip TX20 x 100mm?