Bahco SB-3734N-4-150 Parallel Pin Punch 4mm (5/32in)
Best price incl. delivery
Free delivery included
BP Tools UKFree delivery
5 stores
BrandBahco
EAN7314151847982
Compare prices
About this product
Parallel Pin Punch 10mm (3/8in) - Bahco SB-3734N-4-150, Bahco SB-3734N Series Parallel Pin Punch made from vanadium extra steel. With a hexagonal shank. Fully polished steel surfaces and a brilliant chrome finish.Length: 150mm (6 in).Size: 4mm (5/32 in). Bahco SB-3734N-4-150 Parallel Pin Punch 4mm (5/32in)
Price History (Last 30 Days)
Lowest Price Ever
BP Tools UK · 14 May 2026
Highest Price
Tooled Up · 28 Apr 2026
Recent Price Changes
Rapidonline.com·5 May
Frequently Asked Questions
What is the cheapest price for Bahco SB-3734N-4-150 Parallel Pin Punch 4mm (5/32in)?
How many stores sell Bahco SB-3734N-4-150 Parallel Pin Punch 4mm (5/32in)?
We compare prices from 5 different UK stores to help you find the best deal for Bahco SB-3734N-4-150 Parallel Pin Punch 4mm (5/32in).
Does Bahco SB-3734N-4-150 Parallel Pin Punch 4mm (5/32in) come with free delivery?
Yes! 2 of our partner stores offer free delivery on Bahco SB-3734N-4-150 Parallel Pin Punch 4mm (5/32in).
What is the price range for Bahco SB-3734N-4-150 Parallel Pin Punch 4mm (5/32in)?