Hisense 55U7QTUK Pro 2025 55" Uled Mini LED 4K Smart TV - Black
2 stores
Screen55"
BrandHisense
EAN6942351417103
Compare prices
About this product
Purchase this Hisense product between 15th April and 26th May and enter online at worldcupwin.hisensepromotions.co.uk by 2nd June for a chance to win a trip for four people to watch the FIFA World Cup 2026 Final!The prize includes return flights, 4 nights' accommodation in New York and 3000 spending money.Click here to enter the competition on the Hisense Promotions website and view the terms and conditions.Hi-View AI Engine Pro processorResolution 3840 x 2160Quantum Dot colourDolby Vision IQDolby AtmosAnti reflection screen2.1.2 multi-channel surround soundSound output power: 2x10 W + 20 W + 2x5 W