Jcb 21-CS1500 1500W Circular Saw (230V)
JCB
Share
Best price incl. delivery
Machinemart.co.uk
Machinemart.co.uk5.99 delivery
Go to store
2 stores
BrandJCB
EAN5056485700169
Compare prices
Machinemart.co.uk
Best price
incl. delivery
Go to store
Manomano.co.uk
Manomano.co.uk
incl. delivery
About this product
184mm Corded Circular Saw with a laser guide for improved cutting accuracy, further enhanced by the powerful 5,800rpm that this saw can achieve, for fast and accurate cutting. Also included is a dust extraction facility, which makes for a cleaner and safer working environment, whilst saving time wasted on clearing up mounds of dust and debris. Supplied with 184mm, 24T, wood cutting TCT blade.
Price History (Last 30 Days)
Lowest Price Ever
Machinemart.co.uk · 13 May 2026
Highest Price
Machinemart.co.uk · 28 Apr 2026
Recent Price Changes
Machinemart.co.uk·13 May
Frequently Asked Questions
What is the cheapest price for Jcb 21-CS1500 1500W Circular Saw (230V)?
How many stores sell Jcb 21-CS1500 1500W Circular Saw (230V)?
We compare prices from 2 different UK stores to help you find the best deal for Jcb 21-CS1500 1500W Circular Saw (230V).
Does Jcb 21-CS1500 1500W Circular Saw (230V) come with free delivery?
Yes! 1 of our partner stores offer free delivery on Jcb 21-CS1500 1500W Circular Saw (230V).
What is the price range for Jcb 21-CS1500 1500W Circular Saw (230V)?