LG UltraFine 32UN650K 32 Ips 4K Uhd Monitor
LG
Share
Best price incl. delivery
Free delivery included
Ao.com
Ao.comFree delivery
Go to store
10 stores
BrandLG
EAN8806096297407
Compare prices
Ao.com
Best price
incl. delivery
Go to store
ComputersDeal
ComputersDeal
incl. delivery
PcNova.co.uk
PcNova.co.uk
Quzo
Quzo
GamingKit
GamingKit
About this product
LG 32UN650K-W. Display diagonal: 81.3 cm (32"), Display resolution: 3840 x 2160 pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technology: LED, Response time: 5 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in speaker(s). VESA mounting, Height adjustment. Product colour: White
Specifications
Power
AC input voltage100 - 240 V
AC input frequency50/60 Hz
Power consumption (off)0.3 W
Power consumption (standby)0.5 W
Power consumption (typical)65 W
Energy efficiency class (HDR)G
Energy efficiency class (SDR)G
Energy consumption (HDR) per 1000 hours56 kWh
Energy consumption (SDR) per 1000 hours33 kWh
Design
Product colourWhite
Market positioningHome
Display
HD type4K Ultra HD
Panel typeIPS
Pixel pitch0.18159 x 0.18159 mm
TouchscreenN
Colour depth10 bit
Colour gamut95 %
Screen shapeFlat screen
Response time5 ms
Display diagonal32 "
Display resolution3840 x 2160 pixels
Display technologyLED
Native aspect ratio16:9
Maximum refresh rate60 Hz