McAlpine Wallflange-CP35 Chrome Brass Pipe Wall Flange 1¼"
Best price incl. delivery
Free delivery included
Manomano.co.ukFree delivery
2 stores
BrandMcAlpine
EAN5036484044501
Compare prices
About this product
Price History (Last 30 Days)
Lowest Price Ever
Manomano.co.uk · 13 May 2026
Highest Price
Debenhams.com · 3 May 2026
Recent Price Changes
Debenhams.com·3 May
Similar Products
McAlpine Wallflange-CP42 1½" Chrome Brass Wall Flange
2 stores
Mcalpine - Chrome on Plastic Waste 110mm Flange and Cover 90 x 50mm 1.5''
McAlpine CBW70-CB Chrome Plated Brass Clicker Bath Waste
McAlpine Chrome Plated Plastic Pipe Clip 35mm S35-CP, 5 Pack in Silver Silver