Sealey - CP20VCOMBO13 5 x SV20 Series Cordless Power Tool Combo Kit - 2 Batteries
Sealey
Share
Best price incl. delivery
Free delivery included
Manomano.co.uk
Manomano.co.ukFree delivery
Go to store
3 stores
BrandSealey
EAN5054630275883
Compare prices
Manomano.co.uk
Best price
incl. delivery
Go to store
Tooled Up
Tooled Up
incl. delivery
Tooled-up.com
Tooled-up.com
About this product
General description Sealey's 20V SV20 Series Cordless 5 Tool Combo Kit is designed for professionals, featuring heavy-duty, high-performance tools with a lightweight composite design for superior control and comfort. This stylish and quality set includes a range of tools that are perfect for various DIY and home improvement tasks, all powered by a single battery system that keeps costs down without compromising performance. Technical specifications Model No.: CP20VCOMBO13 EAN: 5054630275883 Included tools: CP20VCS - SV20 Series 150mm Cordless Circular Saw 20V CP20VJS - SV20 Series Cordless Jigsaw 20V CP20VAGB - SV20 Series 115mm Cordless Angle Grinder 20V CP20VDD - SV20 Series 13mm Cordless Combi Drill 20V CP20VID - SV20 Series 1/4" Hex Drive Cordless Impact Driver 20V CP20VBP2 - SV20 Series Power Tool Battery 20V 2Ah CP20VBP4 - SV20 Series Power Tool Battery 20V 4Ah CP20VMC - SV20 Series Fast Charge Battery Charger 20V AP512 - Heavy-Duty Tool Storage Bag on Wheels 450mm Other