Sony XR48A90KU A90K Bravia XR OLED 48 Inch 4K Hdr Google TV
Sony
Share
Best price incl. delivery
Free delivery included
Laptopsdirect.co.uk
Laptopsdirect.co.ukFree delivery
Go to store
8 stores
Screen48"
BrandSony
EAN4548736138421
Compare prices
Laptopsdirect.co.uk
Best price
incl. delivery
Go to store
ComputersDeal
ComputersDeal
incl. delivery
PcNova.co.uk
PcNova.co.uk
GamingKit
GamingKit
GtechPro
GtechPro
About this product
Sony XR48A90KU. Display diagonal: 121.9 cm (48"), HD type: 4K Ultra HD, Display technology: OLED. 3D. Smart TV. Native aspect ratio: 16:9. Wi-Fi. Product colour: Black
Specifications
Audio
Sound modesCinema,Dialog,Dolby Audio,Music,Sports,Standard
Audio systemTwo channel linear PCM: 48kHz 16bits, Dolby Audio, Dolby Atmos, DTS
Audio decodersDolby Atmos
RMS rated power25 W
Number of speakers3
Power
Energy saving modeY
Power consumption (sleep)0.5 W
Power consumption (standby)64 W