Worksafe RBHSS36L Rotabor Cutter Hss Ø36mm - Cut Depth 50mm
WORKSafe
Share
Best price incl. delivery — 2 stores
Tooled Up
Tooled Up5.95 delivery
Go to store
Tooled-up.com
Tooled-up.com5.95 delivery
BrandWORKSafe
EAN5054511858976
About this product
Rotabor Cutter HSS Ø36mm - Cut Depth 50mm - Worksafe RBHSS36L, Manufactured from HSS M2 steel for fast and accurate hole drilling. Universal 19mm Weldon shank means this rotabor is suitable for use with Sealey and other leading brands of magnetic drills. Available in 25mm and 50mm cutting depths. Worksafe RBHSS36L Rotabor Cutter HSS Ø36mm - Cut Depth 50mm
Price History (Last 30 Days)
Lowest Price Ever
Tooled Up · 12 May 2026
Highest Price
Rapidonline.com · 28 Apr 2026
No price changes recorded yet — we’ll show changes here as prices move.
Frequently Asked Questions
What is the cheapest price for Worksafe RBHSS36L Rotabor Cutter Hss Ø36mm - Cut Depth 50mm?
How many stores sell Worksafe RBHSS36L Rotabor Cutter Hss Ø36mm - Cut Depth 50mm?
We compare prices from 4 different UK stores to help you find the best deal for Worksafe RBHSS36L Rotabor Cutter Hss Ø36mm - Cut Depth 50mm.
Does Worksafe RBHSS36L Rotabor Cutter Hss Ø36mm - Cut Depth 50mm come with free delivery?
Yes! 2 of our partner stores offer free delivery on Worksafe RBHSS36L Rotabor Cutter Hss Ø36mm - Cut Depth 50mm.
What is the price range for Worksafe RBHSS36L Rotabor Cutter Hss Ø36mm - Cut Depth 50mm?