Bahco SB-3734N-7-150 Parallel Pin Punch 7mm (9/32in)
BrandBahco
EAN7314151848088
Compare prices
About this product
Parallel Pin Punch 10mm (3/8in) - Bahco SB-3734N-7-150, Bahco SB-3734N Series Parallel Pin Punch made from vanadium extra steel. With a hexagonal shank. Fully polished steel surfaces and a brilliant chrome finish.Length: 150mm (6 in).Size: 7mm (9/32 in). Bahco SB-3734N-7-150 Parallel Pin Punch 7mm (9/32in)
Price History (Last 30 Days)
Lowest Price Ever
BP Tools UK · 14 May 2026
Frequently Asked Questions
What is the cheapest price for Bahco SB-3734N-7-150 Parallel Pin Punch 7mm (9/32in)?
How many stores sell Bahco SB-3734N-7-150 Parallel Pin Punch 7mm (9/32in)?
We compare prices from 5 different UK stores to help you find the best deal for Bahco SB-3734N-7-150 Parallel Pin Punch 7mm (9/32in).
Does Bahco SB-3734N-7-150 Parallel Pin Punch 7mm (9/32in) come with free delivery?
Yes! 2 of our partner stores offer free delivery on Bahco SB-3734N-7-150 Parallel Pin Punch 7mm (9/32in).
What is the price range for Bahco SB-3734N-7-150 Parallel Pin Punch 7mm (9/32in)?