Faithfull FAIBRCOCO36H Broom Soft Coco 900mm (36in) + Handle & Stay
Faithfull
Rapidonline.com
Rapidonline.com3.99 delivery
Go to store
3 stores
BrandFaithfull
EAN5023969278094
Go to store
Tooled Up
Tooled Up
incl. delivery
Tooled-up.com
Tooled-up.com
About this product
Broom Soft Coco 450mm (18in) + Handle & Stay - Faithfull FAIBRCOCO36H, A by-product of coconut harvesting, natural coco brushes are softer when compared to other natural brooms, but still provide good sweeping characteristics. The Faithfull soft coco brooms are for use in dry conditions. These broom heads come complete with a handle and stay. Faithfull FAIBRCOCO36H Broom Soft Coco 900mm (36in) + Handle & Stay
Price History (Last 30 Days)
Lowest Price Ever
Rapidonline.com · 4 May 2026
Highest Price
Tooled Up · 8 May 2026
Recent Price Changes
Tooled-up.com·9 May
Tooled Up·8 May
Rapidonline.com·5 May
Frequently Asked Questions
What is the cheapest price for Faithfull FAIBRCOCO36H Broom Soft Coco 900mm (36in) + Handle & Stay?
How many stores sell Faithfull FAIBRCOCO36H Broom Soft Coco 900mm (36in) + Handle & Stay?
We compare prices from 3 different UK stores to help you find the best deal for Faithfull FAIBRCOCO36H Broom Soft Coco 900mm (36in) + Handle & Stay.
What is the price range for Faithfull FAIBRCOCO36H Broom Soft Coco 900mm (36in) + Handle & Stay?