Sony K65XR8M25B 65 4K Ultra HD Hdr Smart Bravia 8 II QD OLED TV Dolby
Best price incl. delivery — 2 stores
Free delivery included
ComputersDealFree delivery
PcNova.co.ukFree delivery
7 stores
ProcessorM2
BrandSony
EAN4548736170223
Compare prices
About this product
Sony K-65XR5. Display diagonal: 165.1 cm (65"), Display resolution: 3840 x 2160 pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technology: OLED, Screen shape: Flat. Smart TV. Native aspect ratio: 16:9. Digital signal format system: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2. Wi-Fi, Ethernet LAN. Product colour: Black
Specifications
Audio
Audio decodersDolby Atmos,Dolby Audio
RMS rated power50 W
Number of speakers2
Power
AC input voltage220 - 240 V
AC input frequency50 Hz