Worksafe RBHSS12S Rotabor Cutter Hss Ø12mm - Cut Depth 25mm
WORKSafe
Share
Best price incl. delivery
Free delivery included
Manomano.co.uk
Manomano.co.ukFree delivery
Go to store
4 stores
BrandWORKSafe
EAN5055111211222
Compare prices
Manomano.co.uk
Best price
incl. delivery
Go to store
Rapidonline.com
Rapidonline.com
incl. delivery
Tooled Up
Tooled Up
Tooled-up.com
Tooled-up.com
About this product
Worksafe RBHSS Series Rotabor Cutter HSS Range - Worksafe RBHSS12S, Manufactured from HSS M2 steel for fast and accurate hole drilling. Universal 19mm Weldon shank means this rotabor is suitable for use with Sealey and other leading brands of magnetic drills. Available in 25mm and 50mm cutting depths. Worksafe RBHSS12S Rotabor Cutter HSS Ø12mm - Cut Depth 25mm
Price History (Last 30 Days)
Lowest Price Ever
Manomano.co.uk · 13 May 2026
Highest Price
Tooled Up · 2 May 2026
Recent Price Changes
Tooled-up.com·3 May
Tooled Up·2 May
Frequently Asked Questions
What is the cheapest price for Worksafe RBHSS12S Rotabor Cutter Hss Ø12mm - Cut Depth 25mm?
How many stores sell Worksafe RBHSS12S Rotabor Cutter Hss Ø12mm - Cut Depth 25mm?
We compare prices from 4 different UK stores to help you find the best deal for Worksafe RBHSS12S Rotabor Cutter Hss Ø12mm - Cut Depth 25mm.
Does Worksafe RBHSS12S Rotabor Cutter Hss Ø12mm - Cut Depth 25mm come with free delivery?
Yes! 1 of our partner stores offer free delivery on Worksafe RBHSS12S Rotabor Cutter Hss Ø12mm - Cut Depth 25mm.
What is the price range for Worksafe RBHSS12S Rotabor Cutter Hss Ø12mm - Cut Depth 25mm?